top of page

Birlikte Geliştirerek Ürünleştirme Hedeflerimize Doğru İlerliyoruz!

TÜBİTAK TEYDEB SANAYİ YENİLİK MEKANİZMALARI (SAYEM) PROGRAMI kapsamında Ürünleştirme Programı Yürütücüsü olarak yer aldığımız, “Ön Yüklü Enjektör Sistemi ile Entegre, Yeni Nesil Yüksek Stabilizasyona Sahip Sinüzoidal Optik Tasarımlı Hidrofobik Göz İçi Lensi Geliştirilmesi ve Üretimi” başlıklı programımızın 2023 yılı 3. Genel Katılımlı Yüz Yüze Toplantısı, 20 Aralık 2023 tarihinde, İstanbul Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde Ürünleştirme Programı Ortak Kuruluşları’nın katılımları ile gerçekleşti.

Konsorsiyum Üye Kuruluşları’ndan akademisyen ve araştırmacı paydaşların yer aldığı toplantımızda, TÜBİTAK TEYDEB Bilimsel Programlar Başuzmanı Sn. Dilek Şahin izleyici olarak yer aldı. Ortak Kuruluşlarımızdan İTÜ’den Prof. Dr. Esra Zayim ve Ürünleştirme Programı Yürütücüsü Elif Kahvecioğlu Yaroğlu’nun açılış sunumları ile başlayan toplantı, Ürünleştirme Projeleri’ne ait faaliyetlerin özetlendiği sunum içerikleri ile devam etti.

 

Dönemsel tamamlanan ve planlanan faaliyetler özelinde verimli şekilde bilgi alışverişi sağlanarak, yılın son konsorsiyum toplantısı hedeflenen gündem içerikleri ile tamamlanmış oldu. 

bottom of page